Достапни линкови

Во Ниш како во Скопје

Македонските навивачи на Европското првенство во ракомет деновиве можат да се сретнат насекаде во Ниш каде што македонската репрезентација се бори за пласман во натамошниот дел на шампионатот. Со својата бројност, шаренило и гласност веќе станаа своевидна атракција.

XS
SM
MD
LG