Достапни линкови

Македонија жали за Глигоров


Во Македонија ден на жалост по првиот претседател на независна Македонија Киро Глигоров, кој почина на 1 јануари 2012 година. Граѓаните се потпишуваат во книгите на жалост

XS
SM
MD
LG