Достапни линкови

Последна почест за Киро Глигоров


Граѓаните му изразуваат последна чест на првиот македонски претседател Киро Глигоров. Книги на жалост се отворени во претседателската вила „Водно“ и во седиштето на СДСМ во Скопје. РСЕ 03.01.2011

Категории

XS
SM
MD
LG