Достапни линкови

Случај Нешкоски: Ќе има ли и други обвинети?


Од движењето против полициска бруталност бараат проширување на обвинението и одговорност за убиството на Мартин Нешкоски не само од обвинетиот Игор Спасов, туку и од другите инволвирани во случајот.

XS
SM
MD
LG