Достапни линкови

Окупирај го Вол Стрит - Окупирај го Скопје


Окупирај го Вол Стрит - Окупирај го Скопје
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00
Директен линк

Дваесетина луѓе се собраа на мирни протести во центарот на Скопје инспирирани од протестите против светските финансиски системи што пред околу еден месец почнаа во Њујорк под називот „Окупирај го Вол Стрит“.

Категории

XS
SM
MD
LG