Достапни линкови

Снимки кои не се забораваат 9/11


Снимки кои не се забораваат 9/11
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:05 0:00

На 11 септември 2001 година, целиот свет виде како два киднапирани авиона удрија во кулите на Светскиот трговски центар во Њујорк, трет авион удри во седиштето на американската армија во Пентагон во Вашингтон, а уште еден авион се урна во едно поле во Пенсилванија. Ова се дел од снимките на овие застрашувачки насатани. Ројтерс

Категории

XS
SM
MD
LG