Достапни линкови

9/11: Oд срцето на трагедијата


9/11: Oд срцето на трагедијата
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:18 0:00

Речиси 3000 луѓе загинаа во нападите врз САД, а многу преживеани пак се соочија со психички трауми. Десет години потоа некои од нив најдоа нова сила да им помогнат на другите да се опорават.Video by Reuters

Категории

XS
SM
MD
LG