Достапни линкови

Експлозија во центарот на Осло


Експлозија во центарот на Осло
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:35 0:00

Бомба експлодира во центарот на Осло каде што е сместена владата на Норвешка. Има загинати и повредени, а причинета е и голема штета на околните згради.

Категории

XS
SM
MD
LG