Достапни линкови

Протест на новинари


Протест на новинари
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Новинарите во Македонија на протестен марш во знак на солидарност за отпуштените колеги и за состојбата во која се наоѓаат медиумите во земјата.

Категории

XS
SM
MD
LG