Достапни линкови

Протести и контра протести


Протести и контра протести
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Во Скопје, на 20.06.2011 се одржаа протести на младите кои петнаесет дена протестираат против полициската бруталнос. Тие денеска одржаа дебата. Другата група пак која протестираше против политичката злоупотреба на протестите маршираше од споменикот на Мајка Тереза до седиштето на СДСМ

Категории

XS
SM
MD
LG