Достапни линкови

Протест против полициска бруталност


Пред споменикот на Мајка Тереза со концерт на млади бендови почна протестот против полициска бруталност. Младите бараат одговорност за убиството на Мартин Нешковски и реформи на полицијата. 19.06.2011

XS
SM
MD
LG