Достапни линкови

Трет ден протести против полициска бруталност


Неколку стотици демонстранти, организирани преку социјалните мрежи, и синоќа (08.06.11) се собраа на мирни протести во центарот на Скопје. Ниту силниот дожд не ги поколеба демонстрантите кои бараа одговорност за убиството на 22 годишното момче

XS
SM
MD
LG