Достапни линкови

Тадиќ: Ратко Младиќ е упасен


Тадиќ: Ратко Младиќ е упасен
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

Српскиот претседател Борис Тадиќ потврди дека поранешниот командант на босанските срби Ратко Младиќ е упасен на територијата на Србија.

Категории

XS
SM
MD
LG