Достапни линкови

Обама - говор „Арапска Пролет“


Обама - говор „Арапска Пролет“
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:43 0:00

Американскиот Претседател зборуваше за, како што ги нарече, „неверојатните промени на Блискиот Истокt. AP Video

Категории

XS
SM
MD
LG