Достапни линкови

Јапонија, нуклеарна криза

По природните, земјотрес со рекордна сила и огромно цунами кои во петкот голтнаа цели наслени места во североисточниот дел на земјата, на Јапонија и се заканува и нуклеарна катастрофа.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG