Достапни линкови

Отворено студио на А1 пред влада


Со програма од отворено студио пред македонската влада, А1 телевизија протестира против блокирањето на сметките на телевизијата. Според нив, тоа е директен обид на власта за замолчување на медиумот.

XS
SM
MD
LG