Достапни линкови

Сцени по теророт на Домодедово


Сцени по теророт на Домодедово
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:24 0:00
Директен линк

Најмалку 35 лице загинаа, а над 150 се повредени при експлозија на бомба на најфрекфетнтниот московски аеродром Домодедово.

Категории

XS
SM
MD
LG