Достапни линкови

Перформанс "8.372"


Перформанс "8.372"
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Учествуваа 44 глумци i traje više od pet sati, a замислен е како повеке гласно боење од 1 до 8.372 како демонстрација на големината на злосторството во Сребреница.

Категории

XS
SM
MD
LG