Достапни линкови

Почнува фудбалската треска во Македонија


Во пресрет на Мундијалот во Јужна Африка, група граѓани и аматерскиот хор Распеани скопјани, на плоштадот Македонија во Скопје ја испеаја химната на Светското првенство Waving flag од K'naan.

XS
SM
MD
LG