Достапни линкови

Видео Моратинос


Шпанскиот министер за надворешни работи Мигуел Ангел Моратинос изјави дека се надева дека до крајот на шпанското претседателство со ЕУ, Македонија би можела да добие датум за преговори со Унијата.

XS
SM
MD
LG