Достапни линкови

Антонио Милошоски


Министерот за надворешни работи Антонио Милошоски вели дека ако Грција не ја блокираше, Македонија ќе станеше членка на ЕУ заедно со Романија и со Бугарија.

XS
SM
MD
LG