Достапни линкови

Филип Рикер за името


"Ова не е лесно прашање, ако беше лесно ќе беше решено одамна. Но, во фокусот треба да биде замената на ПЈРМ и мислам дека лидерите и луѓето не треба да бидат дефокусирани од тоа".

XS
SM
MD
LG