Достапни линкови

Ерл Померој - конгресмен


"Сакаме да ја видиме Македонија во НАТО и во ЕУ, тоа е став на Конгресот, на администрацијата на Обама и на Амбасадорот Рикер, и затоа би сакале да биде решен спорот со името".

XS
SM
MD
LG