Достапни линкови

Хаити - земјотрес


Хаити - земјотрес
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Во главниот град на Хаити, Порт О Пренс од земјотресот има стотици настрадани, а материјалните штети се огромни.

Категории

XS
SM
MD
LG