Достапни линкови

Осама Бин Ладен е убиен


Осама Бин Ладен е убиен
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:41 0:00
Директен линк

Американскиот претседател Барак ОБама потврди дека во акција во Пакистан е убиен лидерот на терористичката мрежа Ал Каеда, Осама Бин Ладен.

Категории

XS
SM
MD
LG