Достапни линкови

Лос Анџелес: Пред да се самоубие го убил сопственото семејство поради финансиски проблеми


Пет деца помали од десет години и нивната мајка биле убиени во семејната куќа во Вилмингтон во близина на Лос Анџелес, јавуваат агенциите. Полицијата информирала дека неименувано лице со пиштол ги убило својата жена и деца, а потоа се самоубил поради финансиски и проблеми на работа.
XS
SM
MD
LG