Достапни линкови

Вашингтон: Буш денеска во Гватемала, утре во Мексико


По вчерашната посета на Колумбија од страна на американскиот претседател Џорџ Буш во рамки на турнејата низ Јужна Америка, останува денеска и утре тој да ги посети уште Гвантамела и Мексико.
XS
SM
MD
LG