Достапни линкови

Белград: Убиен осомничениот за убиството на Аркан


Бранко Јефтовиќ Јорга синоќа е убиен во центарот на Белград. Јорга е еден од осомничените за убиството на Жељко Ражњатовиќ Аркан.
XS
SM
MD
LG