Достапни линкови

Јовески - Пожарот во Тетово почнал при реанимација на пациент


Јовески - Пожарот во Тетово почнал при реанимација на пациент
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:33 0:00

Сегашните вештачења и докази со кои ние располагаме говорат дека пожарот во Тетовската модуларна болница е избиен во моментот кога се врши реанимација на еден од пациентите во оваа болница, вели државниот обвинител Љубомир Јовески во интервју за РСЕ.

Категории

XS
SM
MD
LG