Достапни линкови

Фудбалери на Баерн едуцираат за превенција од коронавирус


Фудбалери на Баерн едуцираат за превенција од коронавирус
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Рестартот на Бундеслигата е закажан за 16-ти мај. По тој повод, фудбалерите на Баерн Минхен, со специјално видео, укажуваат како правилно да се спроведуваат мерките за превенција од коронавирусот.

Категории

XS
SM
MD
LG