Достапни линкови

Фоторепортажа - Викенд полициски час во Скопје

Како вонредна мерка за заштита од ширењето на коронавирусот во Македонија, Владата донесе одлука за проширување на ограничувањето на движењето во викенди - од 16 часот попладне до 5 часот наутро. Скопје празно и немо. Од Владата велат - #СедиДома за доброто на сите.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG