Достапни линкови

Трамп од житарици за Гинис


Трамп од житарици за Гинис
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Косовски уметник се обидува да направи рекорд за Гинис со мозаик од житарици од ликот на американскиот претседател Доналд Трамп.

Категории

XS
SM
MD
LG