Достапни линкови

Сурфери тренираат на 150 километри од морето


Сурфери тренираат на 150 километри од морето
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Неодамна се отвори пловечки базен со бранови за сурфање, во близина на центарот на Милано, Италија.

XS
SM
MD
LG