Достапни линкови

Средношколците и енергетската криза: „Не може да седиме со бунди во школо“


Средношколците и енергетската криза: „Не може да седиме со бунди во школо“
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

Што мислат средношколците за барањето на дел од градоначалниците да се продолжи зимскиот распуст, а да се скрати летниот или да има онлајн настава поради енергетската криза и какво решение би понудиле тие кога би биле на функција?

Категории

XS
SM
MD
LG