Достапни линкови

Со тату против табу


Со тату против табу
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Речиси двесте тетовирани Кубанки со здружени сили го промовираат тетовирањето. Го користат интернетот за да ги популаризираат тетоважите, кои како што велат, до пред некоја година не биле чест избор на островот, особено меѓу жените.

Категории

XS
SM
MD
LG