Достапни линкови

Со „Бет-сигнал“ низ светот се прослави роденденот на Бетмен


Со „Бет-сигнал“ низ светот се прослави роденденот на Бетмен
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:54 0:00

Годинава се прославија 80 години од креирањето на познатиот стрип и филмски јунак Бетмен. Тој се појави во мај 1939 година во 27-мото издание на стрип серијалот „Детектив Комик“, познат како Ди-Си.

Категории

XS
SM
MD
LG