Достапни линкови

Собранискиот спикер Џафери ги навредува вработените


Собранискиот спикер Џафери ги навредува вработените
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:19 0:00
Директен линк

По тензичното вчерашно усвојување на дневниот ред на собраниската седница за време на пауза на Собранискиот канал на МТВ во живо се пренесе и нервозното однесување на претседателот на Собранието Талат Џафери кој им вика на вработените во собраниските служби.

Категории

XS
SM
MD
LG