Достапни линкови

Семејно насилство - „Нема каде да одам“


Семејно насилство - „Нема каде да одам“
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:52 0:00

Изолацијата, наметната од потребата за спречување на ширењето на Ковид 19, продлабочи еден друг голем проблем, семејното насилство.

Категории

XS
SM
MD
LG