Достапни линкови

5 поенти за мутациите на Ковид 19


5 поенти за мутациите на Ковид 19
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

5 работи што треба да ги знаете за мутациите на Ковид 19. Дали се поопасни, дали вакцините се ефикасни и против мутираниот Ковид 19?

Категории

XS
SM
MD
LG