Достапни линкови

5 поенти за вакцинирањето против Kовид-19 во Македонија


5 поенти за вакцинирањето против Kовид-19 во Македонија
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

5 важни работи што треба да ги знаете за пријавувањето за доброволно вакцинирање против ковид-19 во Македонија - Каде да се пријавите, како, со која вакцина ќе бидете вакцинирани, каде и кога

Категории

XS
SM
MD
LG