Достапни линкови

Плус сајз телохранителки кои сакаат да ги урнат стереотипите


Плус сајз телохранителки кои сакаат да ги урнат стереотипите
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

По години задевањe и исмејувањe од соучениците поради вишокот на колограми, Нигеријката Емем Томас денес гордо го опишува нејзиниот тип на тело како плус сајз. Самодовербата ја вратила со основање на „Dragon Squad Limited“, тим од полнички жени кои работат на обезбедување на настани.

Категории

XS
SM
MD
LG