Достапни линкови

Очен преглед со паметен телефон


Очен преглед со паметен телефон
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:37 0:00

Компанијата АјКју создаде апликација за паметен телефон со кој може да се направи очен преглед од дома, наместо да се оди на очен лекар.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG