Достапни линкови

„Остануваме пред Влада деноноќно“


„Остануваме пред Влада деноноќно“
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:21 0:00

Стотина граѓани не чекаа да дојде 19 часот за кога е закажан новиот протест пред Владата, за покажат револт за францускиот предлог. Некои велат дека на Илинденска ја поминале ноќта, а други дека дошле утрово и ќе останат на деноноќен протест. Ги посети и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Категории

XS
SM
MD
LG