Достапни линкови

Непријатно изненадување за оние кои уринираат во јавност во Лондон


Непријатно изненадување за оние кои уринираат во јавност во Лондон
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

Во централниот лондонски кварт Сохо, градскиот совет на Вестминстер одлучи да се справи со прашањето за јавното мокрење на нов начин - третирање на ѕидовите со „боја против мокрење“.

Категории

XS
SM
MD
LG