Достапни линкови

На кои стадиони ќе се игра Европското првенство во фудбал


На кои стадиони ќе се игра Европското првенство во фудбал
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:03 0:00

За љубителите на фудбалот по една година чекање почнува месецот на Европското фудбалско првенство. Овој пат тоа ќе се одржува во 11 европски градови.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG