Достапни линкови

Млад скејтер без нозе доби поддршка од Тони Хок


Млад скејтер без нозе доби поддршка од Тони Хок
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Десет годишно момче без нозе од Русија преку ноќ стана популарен на социјалните мрежи. Професионалниот скејтер Тони Хок објави видео од Максим Абрамов како вози скејт, по што доби илјадници следбеници на Инстаграм кои му даваат огромна поддршка.

XS
SM
MD
LG