Достапни линкови

„Местени“ фотографии за социјални мрежи


„Местени“ фотографии за социјални мрежи
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00

Во Европа започна нов тренд - простор за сценирани фотографии за социјалните мрежи. Неодамна е отворен поп-ап музеј „Суперкенди“ во Келн, Германија, каде има простории за наменети за фоторафирање. Претходно пак, во Лондон се отвори „Фабрика селфи“, исто така простории за фотографирање за социјалните мрежи.

Категории

XS
SM
MD
LG