Достапни линкови

Лејди Пинк - првата графити жена


Лејди Пинк - првата графити жена
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Сандра Фабара, позната како Лејди Пинк е меѓу првите жени на графити сцената. Таа почнала да црта на 15 години, во 1979 година во Њујорк.

Категории

XS
SM
MD
LG