Достапни линкови

Короната коси, а природата се буди


Короната коси, а природата се буди
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:17 0:00

Корона вирусот коси низ светот. Милиони заболени, илјадници жртви. Од друга страна, загадувањето се намалува. Според експертите, главната причина за тоа е застојот на глобалната економија. И во Македонија се појавија и некои досега невидливи видови животни.(Емитувано на 17 Април)

Категории

XS
SM
MD
LG