Достапни линкови

Како да учиме од парталави учебници?


Како да учиме од парталави учебници?
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Пред камерата на РСЕ, средношколци се пожалија дека едвај три учебници од цел комплет се во добра состојба. Од останатите недостасуваат страници, цели поглавја, а некои и целосно се распаѓаат, споделија тие.

Категории

XS
SM
MD
LG